New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Zlatý rituál: Bioten Hyaluronic Gold

Výjimečná kosmetická řada Hyaluronic Gold je pro všechny ženy, které se ze svého věku nebály udělat přednost. Nechte za sebe mluvit svou tvář, ne svůj věk.
komerční článek
——
18. září 2021

Foto archiv klienta

Všechny pečující produkty z řady Bioten Hyaluronic Gold s podílem více než 85 % přírodních ingrediencí ženám pomáhají o sebe pečovat, ať jim je, kolik chce. Třicet milionů mikroperel kyseliny hyaluronové a zlaté proteiny, které tato jedinečná řada obsahuje, dodají pleti vitalitu a sílu v boji proti vráskám a okamžitě ji rozjasní a prozáří. 

Každý den si zasloužíte zlatou péči

Nemusíte utrácet desetitisíce za kosmetiku a trávit hodiny v koupelně, abyste každý den zvládla patnáctikrokovou skincare. Protože pokožce ke spokojenosti stačí pár pečlivě vybraných kvalitně naformulovaných produktů. Řada Bioten Hyaluronic Gold obsahuje vše, co vaše tvář potřebuje ke kráse a spokojenosti. Denní krém naneste ráno na obličej opláchnutý vlažnou vodou. Díky jeho unikátním složkám – mikroperlám kyseliny hyaluronové a zlatým proteinům – se pleť okamžitě rozjasní a je krásně hladká a hebká. Jeho zásluhou také dochází ke stimulaci tvorby kolagenu a vlastní kyseliny hyaluronové. Krém je navíc obohacený o OF 10, ochranu proti infračervenému záření a účinkům viditelného světla. Poté ošetřete citlivé oční okolí očním krémem. Večer po důkladném odlíčení přichází na řadu druhá část rituálu krásy. Perlové sérum Hyaluronic Gold obsahuje třicet milionů mikroperel nízkomolekulární kyseliny hyaluronové. Ta dokáže pronikat do hlubin pokožky a příznivě tam působit. Dochází k vyplnění vrásek, vykreslení kontur obličeje a celkovému oživení pleti. Další velice účinnou ingrediencí jsou zlaté proteiny – jde o rostlinné polypeptidy, podporující vstřebávání kyseliny hyaluronové a její účinky proti stárnutí, redukují také pigmentové skvrny, vyrovnávají tón pleti pro zářivý a omlazený vzhled. Pro intenzivnější efekt můžete toto unikátní sérum používat i ráno před použitím krému. A jeho textura? Čisté blaho! Perličky se rozpustí při aplikaci a vytvoří saténové sérum, které se snadno a rychle vstřebává do pleti. Na závěr večerního rituálu jemně do pleti vmasírujte noční krém Hyaluronic Gold. Koktejl jeho účinných ingrediencí bude pracovat pro mládí a vitalitu vaší pleti během spánku. 

Šťastná & krásná & sebevědomá žena

Ať už jste šéfka, pečovatelka, umělkyně, módní ikona, obyčejná holka, máma, hvězda, nebo životní láska, s úžasnou řadou Bioten Hyaluronic Gold péči o sebe zvládnete s lehkostí a s bezstarostným úsměvem. 

Nepotřebuji ke štěstí zázračný elixír věčného mládí. Vím, kdo jsem, a přirozenou krásu a zdravý vzhled považuji za svou hlavní přednost.

Pečlivě a kvalitně naformulovaný denní a noční krém, sérum a oční krém – víc pleť ke kráse a spokojenosti nepotřebuje.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu