New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Získejte zpět dokonalou, pružnou pleť plnou života

Víte, že váš obličej v mládí připomíná písmeno V? S přibývajícím věkem a povadlejší pletí se ale tato podobnost ztrácí. Nyní je však mnoho řešení a jedním z těch nejúčinnějších je Radiesse – kolagen stimulující výplňový materiál.
komerční článek
——
10. března 2022

Foto: Shutterstock

Zákonitosti přírody jsou neúprosné – čím mladší tvář, tím pevnější kůže a jasněji definované kontury. „Tvář je v mládí pěkně souměrná a připomíná písmeno V. Postupem času však ztrácí objem, tváře se povolují, brada ochabuje, její spodní část se rozšiřuje a vaše mladistvé ‚V‘ dostává pomalu, ale jistě opačný tvar,“ říká doktorka Slavomira Feix, uznávaná odbornice z bratislavské kliniky Slavomira Feix Medical Lounge.

Lifting a rejuvenizace tváře díky Radiesse

„Výplňových materiálů máme na trhu velké množství, avšak ani jeden není tak všestranný jako Radiesse – kolagen stimulující výplňový materiál, který ihned nahrazuje ztracený objem, zlepšuje elasticitu a také pružnost pleti,“ vysvětluje doktorka Feix. To, jak kolagen pracuje po aplikaci, záleží na tom, jak je připraven neboli „naředěn“ a následně aplikován. Právě tomuto tématu a ošetření se paní doktorka věnovala v rámci posledního kongresu Setkání s experty, kde působila jako přednášející.

Do dnešního dne využilo Radiesse celosvětově 10 milionů klientů, a to i díky jeho bezpečnosti. Látka splňuje ta nejvyšší kritéria a má za sebou nespočet studií, které potvrzují její jedinečnost a kvalitu.

Co tedy přesně Radiesse je? 

Radiesse je výplňový materiál určený pro výplň, modelaci a korekci vrásek, jako jsou nosolabiální vrásky, líčka, čelist, krk a dekolt, či dokonce ruce. Na rozdíl od výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové pracuje Radiesse tak, že podporuje tvorbu vlastního kolagenu, a dokonce i elastinu. Kolagen, protein, který tvoří až 70 % kůže, patří vůbec k nejdůležitějším a nejzastoupenějším proteinům v lidském těle. Je zodpovědný za pevnost a pružnost pojivové tkáně. S věkem ale produkce kolagenu klesá a naopak stoupá jeho odbourávání. Následkem je postupné snižování množství kolagenu v těle a ochabování pojivové tkáně. Navození kolageneze je jedním z klíčových procesů nutných k rejuvenizaci.

Jak ošetření probíhá

Ošetření pomocí Radiesse trvá krátce – do 30 minut. V této době lékař na začátku naředí připravený materiál a kanylou ho aplikuje na ošetřovaná místa. Je to naprosto bezbolestné a jediné, co pacient pociťuje, je mírný tlak. Ihned po ošetření je patrný rozdíl, jelikož se okamžitě doplňuje ztracený objem. Avšak komplexní výsledky vidíte po třech, čtyřech týdnech. Efekt trvá i 18 měsíců, proto je Radiesse vyhledávaným produktem v estetické medicíně.

Kdo je majitelka a vedoucí lékařka MUDr. Slavomira Feix, jíž se svěříte?

Její dlouholetá reputace je umocněna spokojeností klientů, o které pečuje, a metodami, které využívá při jejich anti-aging ošetření. Specializuje se na jemnou modelaci obličeje pomocí výplní, toxinu, nití a také komplexní omlazování pokožky obličeje, kde využívá tzv. „Beautiphication“ tváře. Momentálně ordinuje v centru Vídně a vede i soukromou ambulanci v Bratislavě. Práce doktorky Feix je výjimečná právě kvůli kombinaci dovedností a zkušeností a v individuálním přístupu ke každému jejímu klientovi.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu