New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Zastavte vypadávání vlasů se 100% přírodními produkty

Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů? Najděte příčinu, odstraňte ji a zároveň zastavení vypadávání vlasů podpořte péčí čistě přírodními produkty značky Natucain.
komerční článek
——
10. února 2021

Foto: archiv klienta

Každému z nás průběžně vypadávají vlasy, běžně kolem 50–100 vlasů denně, kdy ale nastává problém? Co vlastně vypadávání způsobuje?

6 běžných příčin vypadávání vlasů:

1. Genetické predispozice – mohou se projevit v jakémkoli věku

2. Hormonální změny – postihují hlavně ženy po porodu a během menopauzy

3. Nemoc – alopecie, Addisonova choroba, celiakie a hypotyreóza mohou způsobovat ztrátu vlasů

4. Anémie – přibližně 10 % žen ve věku 20–49 let trpí nedostatkem železa

5. Problémy duševního zdraví – traumata, stres, úzkosti a deprese

6. Dieta – nárazové diety, nadměrná konzumace zpracovaných potravin a veganská strava mohou vést k nedostatku vitamínů, nejčastěji vitaminu B12, biotinu nebo riboflavinu

„Cyklus růstu vlasů je tvořen 3 fázemi: anagenní, katagenní a telogenní. Během anagenní fáze vlasy rostou po dobu 3 až 5 let. V katagenní fázi se vlasový folikul zmenšuje a je oddělen od přívodu krve do pokožky hlavy. Výsledkem je, že je přerušen přísun důležitých živin do vlasů. Telogenní fáze je pak konečnou fází. V této fázi vlasy nakonec vypadnou. Vlasový folikul se může regenerovat a znovu zahájit svůj cyklus, ale pokud vlasová pokožka nemá dostatek živin, vlasy se pomalu ztenčují a dochází k jejich vypadávání,“ říká Dr. Stefanie Seyda M.D., zakladatelka značky Natucain, která studovala na Oxfordské univerzitě a dále se specializovala na výzkum nových účinných látek a produktů souvisejících s vypadáváním a posilováním vlasů. 

Spojením svých znalostí z oboru medicíny a biochemie chtěla Dr. Seyda vyvinout 100% přírodní produkt proti vypadávání vlasů, založen na vědeckých poznatcích, ale bez znepokojivých vedlejších účinků. Její výzkum ji přivedl k průkopnické technologii MKMS24 obsažené v přípravcích Natucain.

100% přírodní ingredience

Natucain obsahuje aktivní látku MKMS24, vyrobenou technologií kmenových buněk ze 100% přírodních ingrediencí, jakými jsou například čočka, tymián a bambus. Kromě toho neobsahuje žádné hormony, silikony, parabeny ani sírany a není testován na zvířatech.

Jedinečná technologie

Technologie MKMS24 stimuluje vlasy přímo u kořínků a prodlužuje anagenní (růstovou) fázi růstů vlasů, čímž redukuje vypadávání vlasů a podporuje jejich lepší růst. Výsledkem je výrazně slabší vypadávání vlasů a růst nových vlasů.

Použití

Během prvního měsíce aplikujte 6 pumpiček ráno a večer na oblasti postižené vypadáváním vlasů nebo na oblasti, kde chcete vlasy posílit, poté od druhého měsíce nanášejte pouze jednou denně. Jedno balení vydrží až 3 měsíce, v závislosti na velikosti oblastí, na které produkt nanášíte.

Produkt je bez vůně a nezanechává na vlasech žádné zbytky. Doporučuje se nepoužívat Natucain v kombinaci se silikonovými šampony. Produkt je vhodný jak pro muže, tak i pro ženy. Hodí se pro všechny typy vlasů.

Výsledky

- první výsledky za 6-8 týdnů

- snižuje vypadávaní vlasů o 90 %

- zlepšuje růst vlasů o 93 %

- viditelný narůst vlasů – až 30 000 nových vlasů!

Vlasové tonikum na podporu růstu vlasů je dostupné na www.natucain.cz.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu