New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Zakladatelka ENVY Therapy, Natálie Selveková: Alfou a omegou je důkladné vyčištění pleti

Natálie Selveková si splnila sen a vybudovala úspěšnou kliniku ENVY Therapy, kde spojují to nejlepší, co nabízí příroda, s podporou vědy. Jaké byly její začátky a co obsahuje její beauty rutina? Nejen na to nám odpověděla v krátkém rozhovoru.
komerční článek
——
13. května 2021

Foto: archiv značky

Kdy vás poprvé napadla myšlenka vybudovat ENVY kliniku estetické medicíny?

Inspirací byla moje zkušenost z pobytu v Kanadě. To už je ale dávno... Domů jsem se vrátila se snem vytvořit soukromou polikliniku. Ty jsou totiž venku standardem. Svůj sen jsem začala plánovat a postupně budovat kliniku, kde je klient jako pacient na prvním místě a náš přístup je na vysoké technologické, medicínské a proklientské úrovni.

Jaké byly vaše začátky?

Když se ohlédnu do minulosti, řekla bych, že krásné, ale hlavně postupné. Malé Studio ENVY s beauty službami jsme rozšířili a začali budovat zdravotnické zařízení. Dnes máme kliniky, pobočky a oddělení, jejichž služby na sebe navazují. Stále kráčíme vpřed, máme nové výzvy, cíle a máme se z čeho těšit.

Věnujete se i dermokosmetice. Pro koho jsou produkty ENVY Therapy?

Pro každého. Vycházejí z našich dlouholetých zkušeností z oddělení dermatologie a lékařské kosmetiky. Stanovili jsme si nejčastější typy pleti a na základě poznatků sestavili čtyři základní linie produktů, které problémy řeší za pomoci vysokých koncentrací cíleně vybraných aktivních látek.

Prozradíte nám, jaká je vaše denní rutina? Jak se věnujete své pleti doma?

Alfou a omegou je důkladné vyčištění pleti. Tuto rutinu nikdy nezanedbávám. Ráno a večer si vždy dávám sérum a krém a několikrát do týdne k ranní kávě masku.

Dokážete doma odpočívat a vytvořit si #HomeSpaTherapy?

Samozřejmě, pravidelně během víkendových večerů. Tehdy dělám pro sebe a svou pleť něco navíc. Mou nejoblíbenější a nejefektivnější procedurou je domácí mezoterapie, čili s pomocí Mezo Stampu si aplikuji naše ampulky, které střídám. Po ní ještě aplikuji hydrogelovou masku.

Co by si měly ženy pořídit pro domácí home SPA?

Mezo Stamp! Účinnost této pomůcky bych odpřisáhla. Jemné jehličky cíleně propichují vrchní vrstvu pokožky a zároveň do ní uvolňují naplněnou ampuli. Jde o domácí ošetření, které má nejviditelnější a nejsilnější efekt. Doporučuji i čištění ultrasonickou špachtlí, díky které pomocí vln z pórů dostanete ven nečistoty a odumřelé buňky bez mechanického narušení. To totiž často vede k větším problémům a barevným skvrnám.

Chodíte pravidelně na procedury do vaší kliniky?

Snažím se. Jednou do měsíce kosmetické ošetření, 3–4krát do roka medicínská mezoterapie, díky které doplňuji pleti kyselinu hyaluronovou v kombinaci s jemnou dávkou botoxu, tzv. baby botox do oblasti čela. Jednou ročně ještě absolvuji zpevnění pleti ultrazvukovou terapií.

Výběr top produktů ENVY Therapy®: 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu