New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Vyzkoušejte si roli beauty redaktorky Harper's Bazaar i vy!

Získejte balíček v hodnotě 6 000 Kč, otestujte s námi nový produkt Rénergie H.C.F. Triple Serum, podělte se o své zkušenosti a buďte součástí foto beauty editoriálu časopisu Harper's Bazaar.
komerční článek
——
22. června 2022

Foto: Lancôme

Harper's Bazaar ve spolupráci s Lancôme představuje speciální projekt, díky kterému si můžete vyzkoušet roli beauty redaktorky v našem magazínu. 

Společnost Lancôme přichází na trh po třiceti letech od uvedení svého Rénergie Double Performance se zcela novou érou tohoto přípravku – Rénergie H.C.F. Triple Serum zcela bortí představu o složení kosmetických produktů a spojuje silné a účinné látky, které byly doposud považovány za neslučitelné. Jedná se o kyselinu hyaluronovou, deriváty vitamínu C a niacinamidu a také kyselinu ferulovou. Každá z těchto látek má sama o sobě skvělé účinky na pleť – mezitím, co kyselina hyaluronová je tím nejlepším pomocníkem v rámci hydratace, vitamín C bojuje proti tmavým skvrnám, niacinamid pomáhá zklidnit pleť a předcházet vzniku pigmentových skvrn, a kyselina ferulová coby silný antioxidant neutralizuje poškození buněk, posiluje kožní bariéru a chrání pleť před stárnutím.

Pro jejich skombinování museli odborníci Lancôme provést revoluci v dosavadních poznatcích o složení kosmetických produktů a stát se průkopníky v oblasti průlomového designu obalu. Všechny dermatologicky účinné látky se nacházejí v oddělených komorách, které je chrání před vzduchem, světlem a nečistotami. Díky tomu je zachována jejich optimální účinnost, dokud je speciální trojitá tryska při každém použití nemísí.

100 z vás bude mít možnost společně s redakcí Harper's Bazaar po dobu dvou měsíců testovat krém Rénergie MultiLift Ultra a novinku Rénergie H.C.F. Triple Serum, které obdrží v rámci balíču v hodnotě 6 000 Kč po vyplnění našeho formuláře níže.

Poté, co nám zašlete zpět své názory a dojmy z přípravků vybereme 4 čtenářky, pro které připravíme speciální focení a natáčení v rámci nového vydání časopisu Harper's Bazaar! 

Jdete s námi do toho?

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu