New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Tajná zbraň celebrit v péči o pleť

Celebrity jako Victoria Beckham, Chriss Teigen, Serena Williams, Adriana Lima, nedají dopustit na účinky LED MASKY, která efektivně bojuje se známkami stárnutí, udržuje pleť v dokonalé kondici a jde ruku v ruce s její perfektní kvalitou bez zbytečného akné.
komerční článek
——
6. června 2022

KNOWN SKINCARE

Koncepční e-store KNOWN SKINCARE už léta přináší to nejlepší ze světa skincare. Colbert MD, NYDG skincare, Happy Intim, Skintech, to vše jsou špičkové kosmetické značky, které mají svůj základ v medicíně a dokonalém poznatku kůže a jejích potřeb. Poslední novinkou tohoto e-storu je anglická kosmetika MZ SKIN, která byla vytvořena doktorkou Maryam Zamani, celosvětově uznávanou lékařkou z Londýna. Přesný koncept produktů a unikátní beauty rutiny posadily značku na přední příčky produktů, po kterých sahá nejedna z nás.

A protože beauty průmysl postupuje mílovými kroky, MZ SKIN představila na trh nový koncept LED terapie pomocí LED MASK 2.0, která dosahuje výsledků omlazování na profesionální úrovni. Je vyrobena z měkkého, flexibilního silikonu, který dokonale kopíruje obličej a zajišťuje ten nejvyšší komfort při použití. 

Samotná maska ​​je schválená FDA jako kvalitní, klinicky ověřený, medicínský přístroj, který můžete využívat v pohodlí svého domova – je samo dobíjitelná a neuvěřitelně praktická. Klinické studie, které byly prováděny při certifikaci LED masky prokazují redukci vrásek o 36% během 4 týdnů a co víc, zlepšení stavu aknózní pleti o neuvěřitelných 77% během 8 týdnů.


Jak to funguje?

Pohodlně se usadíte, nasadíte si masku, a automatický časovač na masce vám dopřeje 10 minut toho správného omlazení.

Dva režimy masky

Anti Aging - kombinace světelné terapie červeného infra světla pomáhá stimulovat produkci kolagenu a elastinu ke zlepšení pružnosti pokožky. Zlepšuje krevní oběh a vyhlazuje pleť, přičemž zklidňuje poškozený povrch pleti a snižuje její citlivost.

Acne - modré světlo má silné antibakteriální vlastnosti pro odlehčení a rozjasnění pokožky, čímž vyrovnává pleť se sklonem k akné.

Zakoupit LED MASK 2.0 můžete exkluzivně na knownskincare.com. Po registraci dokonce obdržíte speciální PROMO KÓD, který můžete využít již pro svůj první nákup.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu