New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Tajemství elegantního slow-agingu

Každá vráska a linka na pokožce jsou pouze připomínkou všech našich zážitků. Ambicí Oslo Skin Lab není nabízet produkty, díky kterým vymažete stopy času a budete po celý život vypadat stejně jako ve svých dvaceti letech. Naopak, rádi bychom vám pomohli vypadat skvěle v každém období života.
komerční článek
——
3. března 2022

Foto: archiv značky

Vývojové trendy v péči o pleť

V péči o pleť se již nedržíme jen v rovině krémů aplikovaných zvenčí a různých pečujících ošetření. Podle nedávného výzkumu bylo potvrzeno, že efektivních výsledků lze dosáhnout i tím, že tělu doplníme určité látky. Trend péče, která začíná uvnitř, nadchl i významné osobnosti v kosmetickém průmyslu, díky čemuž se The Solution Beauty Collagen těší široké podpoře. Získal několik ocenění a máme obrovskou radost z nespočtu pozitivních recenzí od našich zákazníků.

Koncept pomalého stárnutí

Produkty Oslo Skin Lab pomáhají zlepšit kvalitu vaší pleti a snížit známky stárnutí. Vždy platí pravidlo, že se známkám stárnutí lépe předchází, než se poté opravují. Na stav vaší pokožky neblaze působí každodenní vlivy – sluneční záření, znečištěné prostředí, váš životní styl, vaše zdraví a přirozené stárnutí. Proto je tak důležité používat správné produkty během každodenní rutiny v péči o pleť. Naším cílem je pomoci co nejvíce zpomalit proces stárnutí pokožky přirozeným způsobem, abyste se i s přibývajícím věkem cítila skvěle a vaše pokožka jen zářila. Na tom stojí základ zpomaleného stárnutí pleti.

Slow-aging je reakcí na anti-aging

A myslíme si, že představuje velkou změnu v přístupu ke stárnutí, kdy již neusilujeme jen o věčně mladý vzhled. Zároveň se učíme, jak se o sebe a svou pleť co nejlépe starat, a to pomocí rutin, které nám ale zásadně neovlivňují zaběhlé životy. Chceme být spokojeni se svým životem a s tím, co vidíme v zrcadle – bez ohledu na náš věk.

Proč se kolagen stále častěji zmiňuje v souvislosti se stárnutím pleti?

Studie ukázaly, že příjem kolagenu zpomaluje proces stárnutí pokožky a zlepšuje její kvalitu, která je poškozena vlivem slunečního záření, stravy, znečištěného ovzduší a samozřejmě procesem stárnutí. Kolagen je bílkovina, která se přirozeně nachází v našem těle, a je jedním z nejdůležitějších stavebních bloků kůže. Mladá pokožka může obsahovat až 80 % kolagenu.

S přibývajícím věkem v těle jeho množství ubývá. Je to přirozený proces, který nezvrátí ani ta nejluxusnější kosmetická péče. Následkem jeho úbytku je pokožka postrádající pružnost, pevnost i odolnost.

Minimalistický přístup k péči o pleť

Přidání balíčku kolagenu do šálku každodenní kávy, čaje nebo čehokoli jiného se může stát rituálem, který stojí minimum vašeho času a úsilí, zato přinese vaší pokožce maximální efekt. Ať už chcete předcházet znakům stárnutí, nebo proces stárnutí alespoň trochu zmírnit, případně usilujete o obojí, kolagen The Solution představuje jeden z nástrojů k dosažení vašich beauty předsevzetí.

A jak o sebe pečuje Jitka Schneiderová? 

„Bez péče nejsou koláče! Moje nové přísloví. Péči o pokožku začít uvnitř,  k tomu zdravá strava, pohyb, kvalitní spánek, pocit naplnění z věcí, které děláte, a blízkost lidí, kteří vás mají rádi a inspirují vás. Ano, není toho málo, ale dá se to v životě nastavit. Kolagen Oslo Skin Lab užívám skoro 3 roky. Vidím, že moje pleť je mnohem hladší a pevnější. Neočekávám, že budu opět vypadat na dvacet, jen se chci cítit ve svém věku co nejlépe.“

Oslo Skin Lab The Solution

Kolagenní peptidy s prokázanými účinky

• Průměrné snížení hloubky vrásek kolem očí o 20,1 % po osmi týdnech užívání.
• Zlepšení elasticity pokožky po čtyřech týdnech užívání.
• Po šesti měsících užívání došlo ke snížení stupně celulitidy a zpevnění pokožky.

Dárek pro vás! 

Navíc, pokud vás produkt zaujal, můžete na první balení The Solution využít speciální slevy přímo pro čtenářky časopisu HARPER’S BAZAAR, která je krásných 50 %. Stačí při objednávce na osloskinlab.cz zadat kód BAZAAR.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu