New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Splňte si sen o mladistvém vzhledu!

Slovenská značka přírodní kosmetiky àla Palla je, nejen v oblasti anti-agingu, sázkou na jistotu.
komerční článek
——
1. října 2021

Foto: archiv klienta

Přáním zkušené dermatoložky Aleny Pallové, která stojí za vznikem značky àla Palla, bylo vyvinout kosmetiku, jež bude vyváženou kombinací vědy, přírodních látek a estetiky. A to se jí také v ucelené linii přípravků, čítající péči na obličej i tělo a nově také sluneční a vlasovou řadu, podařilo zrealizovat. 

Mistři anti-agingu

Mezi nejsilnějšími „omlazovači“ vyniká Stem Cell Eye Cream (80 eur), což je jemný gelovo-krémový koncentrát s kmenovými buňkami a přírodní látkou MossCellTec™ No. 1. Dokáže chránit zdraví jádra buněk a předcházet otokům, ale hlavně vzniku vrásek v blízkosti očí. Ideální je v kombinaci se Stem Cell Face Elixir (85 eur), který prostřednictvím mnoha účinných látek, včetně kmenových buněk, zajistí protivráskový účinek i efektivní zpevnění kontur tváře. 

Anti-aging Cream for Neck and Décolleté (45 eur) je zase schopen příznivě působit na produkci kolagenu, hydrataci, elasticitu i optimální pevnost pleti v namáhaných partiích krku a dekoltu. A mezi čtyřkou v omlazování nejvýkonnějších nemůže chybět ani Cell Protection Cream (55 eur). Je vhodný na obličej i tělo během pobytu na slunci, kde díky pěti aktivním látkám a přirozenému UV filtru chrání a zdokonaluje pokožku vystavenou UV paprskům, vyživuje ji a pomáhá předcházet fotostárnutí.

Anti-aging produkty àla Palla:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu