New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Seznamte se s revoluční technikou omlazení pleti - redermalizací!

Prokázané zlepšení kvality pokožky zvýšením vlastního regeneračního potenciálu. To je unikátní metoda omlazení zvaná redermalizace. Využijte speciální nabídky pro čtenářky Harper's Bazaaru.
komerční článek
——
2. února 2021

Foto: Infokrása

O co přesně kráčí? Jde o spojení jedinečného preparátu Xela Rederm a specifického postupu aplikace, čímž se zajistí zvýšení kvality pokožky, regenerace projevů stárnutí, protizánětlivé působení, odstranění hyperpigmentací a v neposlední řadě také zkrácení rekonvalescence po jiných estetických zákrocích.

Přípravek Hyalual Xela Rederm, jeho výrobce získal ve Francii i ve Velké Británii za své produkty profesionální ocenění odborníků v oblasti estetické chirurgie, obsahuje kombinaci kyseliny hyaluronové a jantarové. První jmenovaná je známá pro svou schopnost hydratovat. Druhá, kyselina jantarová, rovněž tělu vlastní látka, se v organismu podílí na mnoha metabolicky významných procesech, tedy i regeneraci a ovlivnění metabolismu buněk včetně antioxidačních procesů.

Výhodou je, že redermalizací lze ošetřit celý obličej, případně jeho jednotlivé partie (čelo, okolí očí apod.) a také pokožku krku, dekoltu či hřbetů rukou. Je vhodná pro většinu typů pleti a probíhá tak, že se Xela Rederm aplikuje s pomocí tenké jehly do svrchní vrstvy kůže. Na té se vytvoří tzv. papula, drobný pupínek naplněný preparátem, který se velmi rychle vstřebává. Během 3-4 dnů dochází k viditelné obnově pokožky, plného efektu je dosaženo do 2-3 týdnů.

Tím ale výčet předností nekončí… Vedle vysoké míry bezpečnosti a hypoalergenního složení díky obsahu tělu vlastních látek přináší redermalizace čtyři další plusy:

1. Kombinovaný efekt

Díky omlazení redermalizací je možné řešit nejenom kvalitu pleti, ale také ovlivňovat výskyt vrásek a samotnou strukturu pokožky včetně nežádoucích pigmentací.

2. Hydratace pokožky

Unikátní kombinace aktivních látek docílí efektu a zároveň zajistí pleti zdraví.

3. Nenáročné miniinvazivní ošetření

Při ošetření se preparát zavádí drobnou jehličkou do svrchní vrstvy pokožky a nezabere více než 30 minut.   

4. Rychlý nástup efektu

Omlazení pleti redermalizací je velmi rychlé, zásadní výsledky se dostavují během 2-3 týdnů.  

Využijte ve spojení s Infokrásou exkluzivní 10% slevu pro čtenářky Harper's Bazaaru. Kde si novou metodu redermalizace můžete dopřát? Na klinice GHC, Mediestetik , My Best Care nebo ABCLINIC ART & BEAUTY.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu