New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Retinolový start: Váš fitness plán pro krásnou pleť

Která beauty ingredience je jednou z nejúčinnějších? Retinol. A protože má velkou sílu, je dobré s ním zacházet s citem, aby nedocházelo k podráždění pleti. Osmitýdenní kúra s Mary Kay Clinical Solutions® sadou je geniální pomocník na cestě k mladistvě hladké a zářivé pleti.
komerční článek
——
8. října 2021

Foto: archiv klienta

Hledáte zázračnou pleťovou ingredienci, která má opravdu rychle viditelné anti-agingové účinky? Pak určitě zaměřte pozornost na čistý koncentrovaný retinol, tedy vitamin A. Dokáže se postarat velice účinně o obnovu buněk pokožky a již po několika dnech používání uvidíte novou, mladistvě hladkou, krásně zářivou pleť s menšími póry. Díky síle retinolu se ale při používání často objevuje i podráždění kůže, šupinky, pálení nebo zarudnutí. Mary Kay Clinical Solutions® sada je vyvinutá tak, že minimalizuje tyto doprovodné nepříjemnosti, ale zároveň maximalizuje účinky retinolu. 

Jste na startu?

Pokud máte v plánu teprve s retinolem začít, nastartujte regenerační proces chytře a pozvolna! Mary Kay ve spolupráci s předními dermatology vytvořila jedinečnou dvoufázovou dermokosmetickou sadu, která zahrnuje Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum a Mary Kay Clinical Solutions® Zklidňující a obnovující mléko. Oba přípravky si můžete zakoupit i samostatně.

Čím je tato dvojice výjimečná a jaký je princip používání?

Díky postupnému navyšování aplikace bude vaše pleť nenásilně trénovat snášenlivost retinolu. Postupně si na něj zvykne, aniž by docházelo k nepříjemnému vysušování a loupání pleti.

Jak postupovat?

Během vašeho večerního rituálu naneste na dobře vyčištěnou a suchou pleť Mary Kay Clinical Solutions® Retinol 0.5 sérum a poté Mary Kay Clinical Solutions® Zklidňující a obnovující mléko. To navíc obsahuje blahodárné zklidňující výživné oleje – kokosový, jojobový, světlicový a olivový. Glycerin a třtinový skvalan zase pomáhají zabránit dehydrataci pokožky. Proces retinizace trvá přibližně osm týdnů, je to ale individuální a celý proces můžete konzultovat i se svou nezávislou kosmetickou poradkyní, která vám doporučí, jak produkty nejlépe používat. Během dne pak určitě doporučujeme aplikovat přípravky na ochranu před slunečním zářením s SPF 30 nebo vyšším, protože používání retinolu může vést ke zvýšené citlivosti pleti na slunce. 

Proces pozvolné retinizace je jemný klíč k zářivé a mladistvě vypadající pleti. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu