New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Pozitivní pro-aging: Oslavte svou krásu v každém věku

Stárnutí bylo vždy vnímáno jako fenomén, kterému je potřeba se za každou cenu vyhnout. Vymazat, nebo zpomalit jeho stopy, transformovat svou pleť tak, aby odpovídala ideálům krásy mládí. V beauty světě na nás neustále útočí výroky typu „omlazující“, „boj proti vráskám“ nebo „zpevňující”. Hledáte lepší a vlídnější alternativu? Pak budete laboratoře FILLMED milovat. Jejich přístup k procesu stárnutí je totiž velice pozitivní a v estetické medicíně zcela nový a revoluční.
komerční článek
——
27. dubna 2022

Foto: archiv značky

Dlouhověkost, krása, zdraví & spokojenost

To jsou čtyři nezbytné pilíře, díky kterým se v životě cítíme dobře. Poslední dobou můžeme vidět společenský posun ve vnímání krásy a stárnutí. Ženy se už věku tolik nebojí a raději přirozený proces přibývání let spatřují jako kladnou část života. Soustředí se na spokojenost a na to, aby se cítily dobře ve svém těle. Jejich cíl? Sebevědomí a vyzdvižení vlastní individuality. Pozitivní pro-aging je nová, sympatická filozofie zahrnující přijetí sebe sama bez ohledu na věk. Principy pro-agingu prostupují napříč generacemi a každá ho vnímá ze své vlastní perspektivy.

Mileniálové – generace bez předsudků

Osmnáct až pětatřicet let. Zhruba tak je definována tato generace, která se nejvíce pohybuje na sociálních sítích. Díky nim mileniálové získávají informace a podněty ze všech koutů světa a od různých lidí. Proto nemají jednu konkrétní a dogmatickou představu, jak má ideální krása vypadat. Zajímá je spíše individualita a sebeláska, ale zároveň se nebrání podstoupit nejrůznější fyzická vylepšení. Pro-aging pro ně představuje plnější rty díky ošetření protokolem BIONUTRILIPS, výraznější lícní kosti s protokolem Medical HIGHLIGHTING nebo zářivější pleť díky BIONUTRIGLOW. V centru jejich zájmu jsou jen minimální injekční úpravy, které vypadají naprosto přirozeně a díky kterým se pak cítí lépe ve své kůži. Tato generace se často zajímá i o prevenci vzniku znaků stárnutí a chce mít bezchybnou pleť. Perfecting Solution nebo HydraBooster od FILLMED jsou pro ně tedy absolutně nezbytní beauty pomocníci.

Čtyřicítka a dál? No problem!

Okolo čtyřicítky už jsou známky stárnutí viditelné. Ženy v tomto věku bývají na vrcholu své kariéry a chtějí vypadat dobře. Nebojí se věku, ale chtějí stárnout s grácií. Stále se věnují prevenci, ideálními pomocníky jim jsou například Glycopeel maska nebo Time-Sérum. Nebojí se využít ani korekční úpravy na estetických klinikách, vítají lékařské protokoly jako BIONUTRILIFT a BIONUTRINECK. Příjemné stárnutí není cizí ani seniorům. I lidé po pětašedesátce dnes mění zajeté vize stárnutí. Takzvaná generace „mladistvých seniorů“ je aktivní, chce stárnout zdravě a s krásou.

DNA estetické medicíny FILLMED: pro-aging 

Toto krédo zastával FILLMED už dávno předtím, než to bylo cool. Již 40 let je v popředí trhu s revitalizací faktor nového buněčného ošetření – NCTF 135HA. Díky němu jde tato unikátní značka cestou prevence a zlepšení kvality pleti, a přispívá tak ke zdravému stárnutí i spokojenosti. Díky pro-aging přístupu je FILLMED schopný uspokojit potřeby všech generací. Vypadat jako unifikovaný klon? To už dnes nikdo nechce. Moderní estetika by měla totiž brát v potaz nejen pacientova přání, ale také zachovat jeho osobitost. Nabídnout plán ošetření a zároveň poskytnout personalizovanou kosmetiku jak v ordinaci, tak navrhnout následný funkční plán péče pro domácí použití. Na základě těchto potřeb vyvinul FILLMED několik omlazujících protokolů kombinujících zlepšení kvality pleti, cílících na vrásky i korekci objemu, i řadu špičkové kosmetiky pro domácí péči.

Výsledky estetického ošetření umocníte a prodloužíte správnou domácí péčí z top řady Skin Perfusion.

K dostání na vybraných klinikách estetické medicíny: GHC, Mediestetik, Be Elite Clinic, Klinika preventivní dermatologie a další. Více informací na www.infokrasa.cz

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu