New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Podívejte se do nového luxusního Dior Spa v Paříži

Nedávno otevřený pětihvězdičkový hotel Cheval Blanc na břehu Seiny je také místem, kde najdete impozantní Dior Spa, ve kterém se propracovaná architektura potkává s prvotřídní péčí.
Veronika Scattergood
——
17. listopadu 2021

Foto: archiv značky

Na podzim se na levém břehu Seiny, přímo v centru Paříže, otevřel luxusní hotel Cheval Blanc. V jeho útrobách najdete nejen 72 vytříbeně zařízených pokojů podle návrhu hvězdného architekta Petera Marina a vyhledávanou hotelovou restauraci, ale i oázu klidu a krásy jménem Dior Spa Cheval Blanc Paris. 

V interiéru, kterému dominují jemné, smetanové tóny a čisté linie, nesmí chybět samozřejmě ani typické květinové motivy. Všudypřítomná je i jemná vůně, kterou parfumér módního domu Francois Demachy namíchal přímo pro toto místo.

Menu pro náročné

Při volbě procedury máte na výběr z velkorysého menu o padesáti položkách, na kterém místní experti pracovali celých pět let. Podle výběru procedury hosté zamíří do jednoho ze šesti suitů, které odráží různé „diorovské světy“. V suite s názvem Bonne Étoile vás například čeká hvězdná obloha na stropě. 

Kromě toho ve Spa najdete i fitko a největší hotelový bazén v Paříži, který zdobí modré vitráže, jež celý prostor halí do uklidňujícího modravého světla. Do vnitřních prostor jednoho z nejkrásnějších Spa v Paříži se podívejte v galerii níže. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu