New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Pleť v hlavní roli

Naše pleť potřebuje vhodnou péči v každém věku – a čím dříve se o ni začneme starat, tím více nám to vrátí později. Jak správně na to?
komerční článek
——
2. února 2022

Foto: archiv značky

S moderní dobou vystavujeme svou pleť vysoké zátěži (stres, znečištěné prostředí,...), čímž je způsobeno její předčasné stárnutí. Pravidelná péče vhodně zvolenými produkty však může významně zlepšit její kvalitu i vzhled. V poslední době roste také obliba neinvazivních estetických zákroků. „K nejvyhledávanějším zákrokům na naší klinice patří kromě aplikace botulotoxinu a výplní kyselinou hyaluronovou i mezoterapie. Výborně funguje na drobné vrásky, unavenou a mdlou pleť. Celý zákrok trvá zhruba 30 minut a výsledek je viditelný ve velmi krátké době. Pro dlouhodobější efekt je optimální kúra tří po sobě jdoucích ošetření se zhruba měsíčním odstupem,“ doporučuje MUDr. Lucie Rajská.

Víc než jen „krém“

Rozhodnete-li se podstoupit nějaký zkrášlující zákrok, nepodceňujte následnou péči, která by měla zohlednit věk a potřeby pleti. Dermatologické laboratoře Avène nabízejí dvě řady proti stárnutí. Linie Physiolift je určena pro pleť po 30. roce věku, obsahuje monooligomery kyseliny hyaluronové, tedy molekuly, jež podporují její přirozenou tvorbu a současně hydratují a odstraňují drobné linky a vrásky. Celkový účinek posiluje patentovaný Ascofilin, který pleti doplňuje ubývající kolagen. Pro pleť po 50. roce je vhodná řada DermAbsolu, která kromě omlazení doplňuje zralé pokožce chybějící lipidy. Základ tvoří patentované trio aktivních látek, jehož cílem je boj proti ochabování pleti, zpevnění obličejových kontur a celkové zlepšení hutnosti a pružnosti. Neocenitelný je oční krém s chladivým masážním aplikátorem.

Více na www.avene.cz.

Vše můžete zakoupit ve vybraných lékárnách a online.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu