New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Perricone MD: Vítejte ve světě holistické skincare, kterou miluje (nejen) celý Hollywood

Více než dvě desetiletí představuje Perricone MD celostní třístupňový systém péče o pleť i tělo. Co je klíčem? Vyvážená protizánětlivá strava, esenciální doplňky stravy a kvalitní pleťová kosmetika s jedinečnými, vysoce účinnými látkami. Trojice HB lovers pečlivě (a nekompromisně!) testovala trojici pleťových produktů. Jak si v testech vedly?
komerční článek
——
12. ledna 2022

Foto: archiv klienta

Perricone MD založil roku 1997 dermatolog a nutriční specialista Dr. Nicholas Perricone, který napsal i několik bestsellerů pro New York Times a je také držitelem více než stovky amerických a mezinárodních patentů v oblasti léčby poškozené pleti a systémových onemocnění. Jeho přístup? „Mým cílem je znaky stárnutí včetně stárnoucí pleti léčit jako nemoci, ne pouze zakrývat problémy.“ Sympatické. 

HB Lovers čtenářky Anna, Katka a Gréta testovaly za vás!

No Makeup Skincare Make-up sérum, SPF 20

Fluidní make-up snů. Funguje totiž zároveň jako pečující sérum i klasický tekutý make-up, který pleť díky minerálním filtrům chrání před UV zářením. Viditelně redukuje tmavé skvrny a srovná nejednotnou texturu povrchu tváře.   

Anna (40):

„Jeden z nejlepších fluidů, které jsme za celý život v beauty arzenálu měla (a že jich tedy opravdu nebylo málo). Moc nemusím hutné make-upy, a proto mě baví jeho lehká, až vodová textura a polomatný finiš. Když jdu do práce, dávám jednu vrstvu, která krásně sjednotí odstín pleti, a bohatě s tím vystačím – jedna vrstva udělá efekt neviditelného závoje, který funguje jako jemný zkrášlující filtr. Na večer dávám pro větší krytí dvě vrstvy a také super. A moje pleť? Dýchá a po odlíčení je krásně opečovaná a spokojená.“

Vitamin C Ester Rozjasňující sérum 

Silné, ultra jemné rozjasňující sérum na tvář minimalizuje vznik tmavých skvrn a sjednocuje tón pleti, krásně ji rozzáří, také si poradí s vyhlazením drobných linek i vrásek a srovnáním povrchu pokožky. 

Katka (44):

„První dojem? Nesmírně příjemná bylinkovo-citrusová vůně a lehoučká textura. Co se skincare týče, jsem trochu netrpělivka. Ocenila jsem tedy, že výsledek byl vidět okamžitě: rozjasněná pleť, sjednocený tón a celkově svěží pocit ve tváři. Po třech týdnech používání jsem dokonce zaznamenala, že mi zmizely vějířkovité vertikální vrásky kolem rtů, na které mi nikdy nic předtím nezabralo. A když ráno přes sérum dám ještě vrstvičku No makeupu? Značka ideál.“

Vitamin C Ester Rozjasňující noční péče

Posilující noční péče s vitamínem C, po které hned ráno v zrcadle uvidíte jednotnou, hladkou a zářivou tvář. Poradí si i s pigmentovými skvrnami. Kyselina glykolová pleť jemně a rychle exfoliuje i hydratuje, zatímco aminové kyseliny zlepšují její pevnost i pružnost.

Gréta (36):

„Po dost ošklivém průběhu covidu, který se vlekl skoro měsíc, moje tvář opravdu nezářila – pleť byla popelavě šedá, totálně bez jiskry. Tento noční krém (tedy společně s vyváženou dietou plnou vitamínů & antioxidantů a procházkami po horách) ji dal velice rychle do kupy. Moje dost citlivá pokožka se sklonem k vysušování po něm okamžitě pookřála, doslova ho vyzunkla. Asi ke kráse a harmonii to „céčko“ a další v něm obsažené ingredience dost potřebovala. Po měsíci používání je má pleť už 100% v kondici – zdravá barva, jas, pružnost a vitalita, po dehydrataci a zašedlosti ani stopa.“

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu