New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Odhalte svůj vnitřní žár dokonalou rudou rtěnkou a nezapomenutelným parfémem

Pojem svoboda je dnes skloňovanějším než kdy dříve. Má osobní, emoční i intimní ráz. Je to víc než stav mysli, je to přístup k životu. Touha okusit všechno na vlastní kůži, potřeba přijmout své opravdové já, včetně emocí a tužeb, cítit se dobře. Krásně vonět po Libre Eau de Toilette a najít svůj dokonalý odstín červené rtěnky Rouge Pur Couture.
komerční článek
——
4. května 2021

Foto: archiv značky

O tom, že se svým nejoblíbenějším parfémem máte být propojeny jako s duší a tělem, asi víte. Tušíte ale, že stejně jako ideální parfém vám může dokonale sedět konkrétní odstín červené rtěnky? Poradíme vám, na jakou rtěnku se letos zaměřit, a pomůžeme s výběrem ideálního odstínu, ve kterém se budete cítit naprosto svobodná a neodolatelná.

Nová podoba rudé 

Rouge Pur Couture od YSL Beauty byla vždy ideální červenou rtěnkou díky své dlouhotrvající textuře a lesku. Příjemná technologie čisté barvy Rouge Pur Couture vede k tomu nejryzejšímu odstínu, kterého dosáhnete již jedinou vrstvou a jehož výdrž vás velmi mile překvapí. Právě teď je ikonická rtěnka představena ve zcela novém světle. Kolekce devíti nových dráždivých odstínů je oslavou nadčasové rudé ve všech jejích podobách. Kampaň této řady zaštítily krásné ambasadorky Zoë Kravitz a Edie Campbell.

Jak zvolit dokonalý odstín rudé rtěnky na základě podtónu vaší pleti? Existují celkem čtyři jednoduché ukazatele, pomocí kterých můžete zjistit, jestli máte studený, neutrální nebo teplý podtón pleti. Zaměřte se na barvu vašich žil i na to, jak vaše pleť reaguje na slunci, jaké šperky vaši pleť rozzáří a jaké jsou vaše oblíbené barvy oblečení. Právě díky těmto doporučením si snadno vyberete jeden z devíti nových odstínů Rouge Pur Couture!

Volba ideálního odstínu červené

Studený

Pokud máte spíš fialové nebo namodralé žíly, vaše pleť se na sluníčku snadno spálí, nejvíc vám sluší šperky ze stříbra nebo růžového zlata a oblékáte se ráda do fialové, růžové, modré a zelené, potom máte studený podtón pleti.

Neutrální

Není snadné určit, jakou barvu mají vaše žíly. Jsou modré, nebo spíš zelené? Kdo ví? Dobře se opalujete, ale pokud na sluníčku zůstanete moc dlouho, spálíte se. Máte štěstí, že vám sluší stříbrné i zlaté šperky a světlé zlato na vás vypadá vysloveně skvěle. Váš šatník navíc hýří různorodými barvami.

Teplý

Vaše žíly mají jednoznačně hnědou až zelenou barvu. Opalujete se snadno a spálíte se jenom výjimečně. K vaší pleti sedí měděné zlaté a zlaté šperky. Nejraději nosíte oblečení v korálových, oranžových a hnědých odstínech.

Svoboda vzplanout rozkoší v parfémovém flakónu

Kromě volby ideální rtěnky je správný čas i na výměnu zimního zemitého parfému za jarní, lehkou a neodolatelnou vůni. Úplnou novinkou na hranici ženského a mužského světa, která vás na jarní sezónu zaručeně okouzlí, je Libre Eau de Toilette od YSL Beauty.

Čistota. Průzračnost. Upřímnost.“ Těmito klíčovými slovy se nechali vést Anne Flipo a Carlos Benaïm, autoři Libre Eau de Parfum, když upravovali složení vůně do podoby Eau de Toilette. Vůně je stejně odvážná a dráždivá jako originál, vyznačuje se ale přímočařejším a intimnějším charakterem. Libre Eau de Toilette je navíc plná zářivé osvěžující smyslnosti, která je ještě oslnivější než kdy dříve. Její něžné zlatorůžové zabarvení odhaluje krásu vůně v nové a vyšší verzi legendárního flakonu Libre.

Vůně vycházející z typicky mužského stylu se opírá o špičkové materiály, které byly navržené speciálně pro Yves Saint Laurent. Klíčové ingredience této řady, jako je levandule Diva z Provence a absolut z marockého květu pomeranče, autoři dekonstruovali a pak je znovu rekonstruovali za využití revoluční techniky zpracování, která jim umožnila osvobodit esenci každého motivu.

Nikdo nedokáže tuhle divokou, odvážnou a nekompromisní ženskost ztvárnit autentičtěji než Dua Lipa. Tato okouzlující sebevědomá kráska, mladá zpěvačka a skladatelka písní, kulturní ikona a jedna z nejsledovanějších umělkyň na světě proslulá smělým módním vkusem je tváří i hlasem Libre Eau de Parfum už od roku 2019.

Novinky plné svobody od YSL Beauty jsou dostupné k prodeji od května 2021.

 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu