New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Novinka French Glossing od L’Oréal Professionnel zvítězí nad všemi bílými vlasy

Dopřejte si kdekoli na světě francouzskou eleganci od kořínků až po konečky.
komerční článek
——
22. prosince 2021

Foto: archiv značky

Nová salonní služba L’Oréal Professionnel s názvem French Glossing je vyslyšenou modlitbou všech vlasů, jež se již zbarvují do běla. Dokonale neutralizuje všechny barevné looky a zároveň vlasy do hloubky vyživuje. Navíc byla vytvořena ve spolupráci s profesionálními kadeřníky, takže jste v těch nejlepších rukách. 

V čem je tato novinka tak speciální? 

Jedná se o profesionální dvoufázovou techniku inspirovanou francouzským know-how. Kombinuje 2 technologie a odstíny přinášející jedinečné odstupňování barev, které nejsou nikdy monotónní, a dále gloss tónování. 

1: Permanentní barva pro dokonalé krytí odrostů s barvami Majirel nebo iNOA.

2: Kyselé gloss tónování s Dia light v délkách pro oživení barvy, viditelně lepší kvalitu a výživu vlasů a pro vysoce lesklý efekt bez zatížení.

Jedinečná technologie

Jádrem služby French Glossing je Dia light, nepostradatelná technologie, kterou mistři balayage velmi rádi používají při tónování a je k vlasům velmi šetrná. Neobsahuje amoniak a přináší o 30 % větší výživu*. Její kyselé pH dodává vlasovému vláknu 2× lesklejší vzhled, neutralizuje nežádoucí odlesky a dlouho vydrží – až po dobu 6 týdnů*. Její jedinečná gelovo-krémová textura se navíc snadno aplikuje a oproti tekutým složením má extra pečující účinky.

Třešničkou je navíc udržitelnost, která nabývá na čím dál větší důležitosti. Služba French Glossing je koncipována tak, aby šetřila vodu a energii.

*instrumentální test

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu