New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Nová generace liftingu: BABOR HSR LIFTING

Luxusní liftingová řada HSR (High Skin Refine), od německé profesionální kosmetiky BABOR, poskytuje anti-age péči na špičkové úrovni. Řada HSR je odborníkem na vrásky již od roku 1986. Nyní, díky šesti vysoce účinným látkám, přichází s inovativním a ještě efektivnějším řešením pro všechny typy vrásek. HSR přináší novou generaci liftingu: účinnější než kdykoliv předtím.
komerční článek
——
20. října 2021

Foto: archiv klienta

Vlivem stárnutí pokožka ztrácí elasticitu. Proti vitální hladké pleti působí i další faktory: genetika, mimika, oxidační vlivy. Na základě nejmodernějších poznatků vědy stanovuje pečující řada HSR nové standardy v oblasti kosmetického liftingu.

Know how: Síla komplexu HSR LIFTING

Proč má tato řada tak skvělé anti-agingové výsledky? Je to díky jedinečnému komplexu HSR LIFTING. Exkluzivně se v něm snoubí šest vysoce efektivních látek, mezi nimi například sójové proteiny, výtažky z lupiny bílé, které si dokážou poradit s hlubokými vráskami, dále peptidy, přírodní glykosidy a proteiny. Velkou omlazující sílu má i L-Carnosine, přirozeně identická aminokyselina redukující vrásky způsobené glykací. Komplex HSR LIFTING také zabraňuje uvolňování neurotransmiterů odpovědných za svalové kontrakce, čímž se zmírní mikronapětí v kůži a mizí mimické vrásky.

Výjimečné benefity

Díky protivráskové řadě HSR zažijí všechny typy náročné pleti individuální lifting s naprosto bezkonkurenčními výsledky. Řada řeší komplexně všechny typy vrásek, a dokonce funguje i jako prevence jejich vzniku. Aktivuje syntézu vlastního kolagenu a zároveň zpomaluje jeho degradaci, pokožku také hloubkově hydratuje a podporuje její regeneraci. Zlepšuje pevnost, tón a pružnost pleti a znovu definuje kontury obličeje. Navozuje pocit luxusního hýčkání a vytváří viditelně vyhlazenou, plnější a pevnější tvář. Textury všech produktů i komplex HSR LIFTING jsou naformulovány tak, aby byly hedvábně příjemné a dobře se vstřebávaly.

Které produkty anti-age řada BABOR HSR zahrnuje?

Podle typu vaší pleti si můžete vybrat ze dvou typů krémů – jeden je lehčí, druhý má bohatší texturu, dále koncentrované sérum, oční krém, pěnovou masku a protivráskový krém na krk a dekolt.

HSR LIFTING Serum

Hedvábně jemné sérum proti vráskám s okamžitým vyhlazujícím účinkem pro kombinované použití s pečujícími krémy. Podporuje liftingový účinek HSR Creams.

HSR LIFTING Cream (Emulze O/V)

Luxusní pečující krém proti vráskám. Zvláště hladká, optimálně se vstřebávající textura.

HSR LIFTING Cream Rich (Emulze V/O)

Luxusní, obzvláště bohatý krém proti vráskám pro suchou pleť. Obsahuje cenné lipidy, které navozují pocit bohaté, intenzivně vyživené pleti.

HSR LIFTING Eye Cream

Luxusní speciální pečující krém proti vráskám pro péči o pleť v oblasti očního okolí. Okamžitě vypíná a vyhlazuje pleť kolem očí a viditelně jí dodává bdělý vzhled.

HSR LIFTING Neck & Décolleté Cream

Vláčný, lehký přípravek pro péči o pleť proti vráskám na krku a dekoltu. Dodává krku a dekoltu hladký, rovnoměrný a mladistvý vzhled.

HSR LIFTING Foam Mask

Luxusní pěnová maska proti vráskám. Intenzivně vyživuje a hýčká pleť díky sametově nadýchané pěně.

Produkty BABOR jsou k dostání ve vybraných BABOR kosmetických salonech a na webu Babor.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu