New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Nalaďte se na novou vlnu retinolové péče

Oblíbenou stálici protistárnoucích přípravků – retinol – představuje značka IUVENIO, ale v nové formě.
komerční článek
——
5. října 2021

Foto: archiv klienta

Nežádoucím efektům retinolu (podráždění, přecitlivělost pleti atp.) zamezila značka IUVENIO tím, že vsadila na novou formu kyseliny retinové, jež má vedle vyšší účinnosti také lepší stabilitu a bezpečnost. V látce HyRetin umí dosáhnout vysokých účinků i při nižší koncentraci, a to díky spojení s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou. Nevadí tedy ani během těhotenství či kojení a nevykazuje jinak běžný, dráždivý efekt. 

Kvalitní a účinkující na více problémů naráz

Noční krém Retouch (570 Kč) s HyRetinem je unikátní tím, že řeší vrásky i nedokonalosti, jako třeba akné, v jednom. Zohledňuje kvalitu pleti v každém věku i v každém dni ženského cyklu a dokáže reagovat na to, s čím se právě pokožka potýká. Obsahuje navíc složky, jež pleť chrání a zabraňují stárnutí.

Noční směna

HyRetin nechybí ani v nočním krému Moon (590 Kč), který je vedle vitaminů nabitý například hi-tech peptidem Clodessine, který posiluje přirozené antioxidační schopnosti. Pleť se díky tomu lépe vyrovnává s vnějším stresem, který ji atakuje během dne. Nezanechává mastný film, přestože má výživnou, hutnou texturu. 

Pro klid pleti

Dva efekty zároveň – zklidnění a omlazení – řeší rovněž krém Calm (670 Kč). Je vhodný na den i na noc, a to i pro pokožku se sklony k atopickému ekzému, lupénce či růžovce. Dokáže zklidnit podráždění, ale i dopady vnějších vlivů. Při pravidelném používání posiluje kožní bariéru, redukuje vrásky a zlepšuje hydrataci a texturu pleti. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu