New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Korejská kosmetická značka WHAMISA uvádí svůj úplně první beauty kalendář

I když se zdá, že je ještě brzy, obchody se už pomalu plní červeno-zelenými adventními kalendáři s klasickými čokoládovými dobrotami. Takové si již sami pro sebe nejspíše nekoupíme. Co kdyby ale v políčkách byla místo čokolády kvalitní kosmetika? To už je jiná! Pojďte s námi objevit svůj vysněný adventní kalendář.
komerční článek
——
12. listopadu 2021

Foto: archiv značky

Korejská kosmetická značka WHAMISA letos uvedla svůj první adventní kalendář. A je mimořádný! Od ostatních kosmetických značek se liší v tom, že má 26 okének s produkty, protože i na druhý svátek vánoční bychom se měli odměnit. Okénka nejsou očíslována, záleží tedy jen na vás, v jakém pořadí je budete otevírat. V tomto neobyčejném adventním kalendáři najdete produkty, které nejsou běžně v prodeji. Cena všech produktů je vyšší než cena za celý adventní kalendář. Je to tedy výhodný nákup i pro ty, kteří značku vůbec neznají.

Adventní kalendář je také výjimečný svým balením. Na krabici je zobrazen královský palác Gyeongbokgung, který je nejznámější a nejnavštěvovanější korejskou památkou. Je symbolem prosperity a bohatství. Celý kalendář je navíc zabalen do textilního šátku. Metoda balení dárků do textilie je národní korejskou tradicí a nese název BOJAGI. Pokud v Koreji dostanete dárek zabalený v látce, jedná se o největší projev úcty a lásky. Proto i WHAMISA zvolila tento styl balení adventního kalendáře. Je opravdu přenádherný.

Luxusní korejská kosmetika bez chemie 

Whamisa je jedinou kosmetickou značkou s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu.

Díky patentované fermentaci je:

  • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
  • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
  • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží maximálně šest týdnů.

Značka neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější, a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech v žádné fázi výroby produktu a je vhodná i pro vegany. Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest.

U koho kalendář zakoupit?

Ve wellbeing concept storu PURE DISTRICT na pražských Vinohradech, kde si můžete zaskočit na šálek KOMBE, nakoupit, vyzvednout zásilku objednanou online, a hlavně otestovat WHAMISU.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu