New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Jednoduchá a odolná manikúra, kterou zvládnete za deset minut

Teplé počasí je tu, a tak nastává ta pravá chvíle poohlédnout se po nových jarních nezbytnostech. Pro milovníky krásných upravených nehtů je to jasné – jarní mani je tou nejlepší cestou, jak dát najevo, že jste připravená na novou kapitolu tohoto roku.
Tereza Spilková
——
30. dubna 2022

Foto: archiv Instagramu @ hoskelsa

Někdy nic nezvedne náladu tak jako pohled na nové, perfektně upravené a zdravé nehty. Právě ony ale během teplých měsíců dostávají dost zabrat. Přirozeně teď trávíme více času venku, kde je také více možností, jak si dokonalost na konečcích našich prstů poškodit. Práce na zahradě, jarní úklid, turistická výprava, víkend pod stanem, plavání v rybníku, odpoledne na surfu. Naše bezchybná mani někdy nepřežije ani víkend. A když jsme zrovna v končinách, odkud je náš milovaný salon v nedohlednu, přijde na řadu vlastní snažení. A i to může přinést kýžené bezvadné výsledky. 

Pokud se nepovažujete za šikulu ani kreativce a to nejumělečtější, co jste za poslední roky nakreslila, byly čmáranice během dlouhého telefonátu, nezoufejte. I vy si můžete vytvořit dokonalou a trendy manikúru během deseti minut. A navíc takovou, které nehrozí okamžité oloupání, vydrží hezká i několik dní a při jejím tvoření je téměř nemožné udělat chybu. Zapomeňte na složité šablony, pod které vám lak zatéká, kamínky, které odpadnou ihned, jak pohnete rukou, nebo batikované DIY, které udělají hrudky přes celé nehty. Následující styly pracují s přirozeností, jednoduchostí, dovolí vám i trochu neopatrnosti a vydrží dlouho krásné.  

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu