New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Jedinečný styling vlasů

Když se krása snoubí s luxusem...
komerční článek
——
20. července 2022

Foto: Vojtěch Vešrkna

Luxusní značka vlasové péče a stylingu shu uemura art of hair, jež byla součástí Harper ́s Bazaar Wellness Day, uvítala ve svém budoáru v prostorách hotelu Mandarin Oriental, Prague, stylistku a blogerku Deboru. Jakou úpravu vlasů pro ni kadeřnice zvolila a které produkty se staly jejími nejoblíbenějšími?

Japonský původ značky vlasové péče a stylingu shu uemura art of hair napovídá, že minimalismus, vytříbenost a jedinečné receptury z přírodních ingrediencí jí nejsou cizí. Díky holistické filozofii je možné mezi sebou produkty kombinovat dle potřeb vlasů a vlasové pokožky, čímž je zajištěn perfektní výsledek. Značka je dostupná exkluzivně ve vybraných salonech, mezi které patří i pražský Libor Šula The Salon. Jedna z jeho kadeřnic, Senior Stylist Monika Votrubová se tak na Harper ́s Bazaar Wellness Day postarala nejen o styling na míru návštěvníkům akce, ale také uznávané blogerky a ambasadorky shu uemura art of hair Debory.

Hvězdným produktem značky shu uemura art of hair je vlasový sprej Izumi Tonic, inspirovaný prastarou japonskou tradicí posilování kadeří koupelí v rýžové vodě. Z produktů značky shu uemura art of hair nedá Debora dopustit na termoochranné sérum Netsu Design a dále také pěnové tužidlo Awa Volume, jež nezatíží ani ty nejjemnější vlasy. Tyto produkty jsou k dostání na Notino.cz

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu