New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Jak vypadá inteligentní péče o pleť v 21. století?

V posledních několika letech zaznamenal celý svět neuvěřitelný technologický pokrok. Tento vývoj je výrazně vidět i v kosmetickém průmyslu, který nám každý den přináší nové úžasné novinky. Před dvaceti lety byla inteligentní péče o pleť snem, možná nedosažitelnou vizí. Dnes přicházejí inovativní společnosti, které jsou průkopníky v oblasti chytré krásy pro viditelné výsledky. Proč si je do své kosmetické rutiny pustit?
komerční článek
——
8. září 2021

Foto: archiv značky

Podobně jako v jiných odvětvích se i v tom kosmetickém střídají trendy. Od pravidelných návštěv salonů jsme se přes 10krokovou péči o pleť přesunuli k touze po exkluzivních výsledcích, jejichž dosažení nám nezabere tolik času. Individuální péči, kterou by si mohl zákazník do jisté míry ovlivňovat sám, více funkcí v jednom produktu a snadné používání nám umožňuje až umělá inteligence a virtuální realita.

V jakých přístrojích hledat ty nejmodernější technologie?

Například v černé novince FOREO UFO 2 pro komplexní ošetření pleti od švédské značky FOREO. Tento chytrý sonický přístroj vaši denní rutinu zjednoduší, zefektivní a vytvoří z ní příjemný každodenní rituál. V jednom kompaktním zařízení najdete hned několik možných ošetření, která zajišťují lepší a rychlejší výsledky, než kdybyste je prováděli rukama nebo za nimi cestovali do specializovaných kosmetických salonů. UFO 2 Black následuje trendy nejen, co se technologií týče, ale také designu. Elegantní černé provedení je luxusní záležitostí, která nadchne vyznavače minimalismu i působivého stylu. Produkt je bezpečný, vyrobený se švédskou precizností.

Rychlá a efektivní péče o pleť

Místo obvyklých 20 minut s maskou vám díky UFO 2 zabere pleťová péče necelé dvě minuty. Jemná a vysoce rychlá technologie termo-terapie spolu s T-Sonickou pulzací okamžitě zjemňuje a připravuje pleť na hloubkové vstřebání ingrediencí masky. Proces zahřívání otevře póry, a umožní tak aktivním látkám snadněji proniknout do pokožky. 

Řešení kožních potíží

Plné spektrum LED světla pomáhá řešit různé kožní nedostatky, jako jsou vrásky, nejednotný tón pleti nebo třeba podráždění. 8 různých LED světel vyniká odlišnými vlastnostmi, díky kterým si vytvoříte cílené ošetření na míru.

Snadná masáž obličeje, která uvolňuje napětí

Ruční masáž nahrazuje T-Sonická pulzace, která díky 10 000 pulzací za minutu poskytuje tváři jemnou masáž uvolňující svalové napětí, čímž dochází k minimalizaci výskytu jemných vrásek a otoků. Kromě toho také napomáhá absorpci aktivních látek pokožkou.

Okamžité omlazení pleti

Výjimečná kryoterapie okamžitě ochlazuje pleť a dodává jí pevnější vzhled s pozvednutými konturami. Zároveň minimalizuje výskyt pórů a redukuje oteklost. Pleť vypadá na první pohled omlazená, jemnější a přímo září!

Tak co, přesvědčili jsme vás o tom, že technologie patří i k péči o pleť?

FOREO UFO 2

Tento chytrý sonický přístroj vaši denní rutinu zjednoduší, zefektivní a vytvoří z ní příjemný každodenní rituál.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu