New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Jak si správně vybrat kosmetický produkt, kterého se již nikdy nebudete chtít vzdát?

Všichni to známe. Zaujme nás kosmetický produkt v časopise, slyšíme o něm od kamarádek nebo nás ovlivní všemocné sociální sítě. Jsme téměř přesvědčeni a vyrazíme si ho koupit. Je pro nás ale tím pravým? Po jednom, nebo dvou vyzkoušeních je velmi složité poznat, zda nám přípravek bude opravdu vyhovovat. Jak si tedy svůj vysněný skincare produkt vybrat správně, abyste s ním byli spokojeni po celou dobu jeho užívání?
komerční článek
——
24. listopadu 2021

Foto: archiv značky

Vyzkoušíš a neopustíš!

Pro ty, kteří vysněnou kosmetickou rutinu stále hledají, by mohla být přínosná filozofie ENVY Therapy®, která je postavena na účinku produktů, v nichž se kombinují patentované složky a organické suroviny v té nejčistší formě. Při jednorázovém zkoušení kosmetických produktů lze posoudit jen jejich vůni, konzistenci a způsob nanášení. Zato systematičnost a delší doba používání (7–14 dní) kompletní řady produktů, které se navzájem v účinku podporují, a znásobují tak efekt jednotlivých složek, je nejlepší způsob zkoušky.

„Důležité je, aby kosmetika naší pleti pomáhala. Udělali jsme maximum, aby se péče o pokožku dostala na vysokou úroveň,“ říká MUDr. Zuzana Kožuchová, primářka dermatologie Kliniky ENVY®.

Make your own kit

ENVY Therapy® Every Day Kit

Nový ENVY Therapy® Every Day Kit obsahuje 30ml balení kompletního 3krokového čištění pleti. Od odlíčení přes čištění až po tonizování. Po důkladném očištění a odlíčení pleti následuje její hloubkové i povrchové vyživení a hydratace podle konkrétních potřeb, k čemuž slouží sérum a krém.

ENVY Therapy® Home Spa Kit

ENVY Therapy® Home Spa Kit obsahuje produkty, kterými svou pleť odměníte. Zkoušejte kombinace peelingů, masek a ampulek, než si sestavíte nejúčinnější Home Spa. Před použitím peelingu pleť důkladně vyčistěte. Masky vyrobené patentovanou technologií pleť osvěží, okamžitě hydratují a zvýší její elasticitu. Otestujte profesionální účinek ampulkové kúry ENVY Therapy® a vyberte si tu nejvhodnější. Nikdy nezapomeňte použít na závěr krém. Maska, sérum ani ampule jej nenahradí. Pouze krém ošetří nejsvrchnější vrstvu pleti a uzamkne v ní vlhkost.

ENVY Therapy® Total Kit

ENVY Therapy® Total Kit obsahuje produkty, díky kterým vyzkoušíte každodenní péči i občasnou rutinu. Jednoduše, Every Day Kit & Home Spa Kit.

Smart Skin Care

V ENVY Therapy®, kromě složení produktů, dbají také na jejich praktičnost. S miniaturami můžete cestovat a po jejich spotřebování obaly opět naplnit. Krabice je speciálně navržena bez lepení, a proto její vnitřní výstelku jednoduše vyjmete a můžete dále používat. Navíc, všechny Kity navrhujete vy sami – pro sebe, nebo jako dárek. Osobní věnování každého potěší.

ENVY Therapy® je promyšlený systém, ve kterém hraje klíčovou roli náš vlastní koloběh. Orientujeme se na základě dlouholeté praxe, bohatých odborných znalostí a vlastních expertiz. Vývoj produktů je výsledkem náročného procesu, do kterého tým profesionálů vkládá svou důvěryhodnost.

Tak co, vyzkoušíte jedinečné kity i vy?

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu