New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

​​Filmový festival v Benátkách s Renatou Langmannovou a Vivien Mádai

Exkluzivně jsme s Harper’s Bazaarem nahlédli do příprav perfektního make-upu na červený koberec 78. ročníku festivalu v Benátkách s Armani beauty.
komerční článek
——
16. září 2021

Mezinárodní festival v Benátkách se řadí mezi nejpopulárnější evropské filmové festivaly a je v hledáčku všech známých osobností. Proto ani česká modelka Renata Langmannová a maďarská moderátorka Vivien Mádai nesměly jako ambasadorky luxusní značky Armani beauty letošní ročník vynechat.

Armani beauty obnovilo svou roli oficiálního sponzora 78. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Benátkách, který se konal od 1. září do 11. září. Harper’s Bazaar byl exkluzivně u příprav samotné slavnostní premiéry, kdy jsme v rámci večera vyzpovídali i tváře Armani beauty, Renatu a Vivien.

Elegantní look Renaty Langmannové:

Renatě velmi sluší přirozený make-up, bronzově hnedě orámované oči, které podtrhly barvu šatů s dokonalou tečkou: výraznou rtěnkou Armani #LipPower odstín 302.

Make-up artistka Giorgio Armani použila Primer Luminous Silk a Concealer Luminous Silk 4&5.25. Oči zvýraznila za pomoci tužky  Smooth Silk Eye Pencil č. 12. a Eyes Neo nude fusio powder 6. Pro dokonalý objem nesmí chybět řasenka Mascara Eccentrico. Pro rozjasnění a přirozený bronz použila artistka  Luminous Silk Powder č. 6, A-Highlighter č.10 a Fluid sheer glow.

Uhrančivě sexy Vivien:

Výrazné oči s dokonalou linkou spolu s glow rozjasněním v kombinaci s neodolatelným Armani #LipPower odstín 502.

Na červený koberec nesmí chybět perfektní podklad Primer Luminous Silk v kombinaci s make-upem Concealer Luminous Silk 4&5.25. U Vivien se artistka zaměřila na výrazné oči a symetrickou linku za pomoci Eye Pencil č. 4 a barevnost paletky Eyes To Kill Hollywood podtrhla celkový look. Finálně byla použita dlouhotrvající řasenka Mascara Eccentrico. Zářivou zdravou pleť vytvořila díky Luminous Silk Powder č.9 s tvářenkou Neo Nude A-Blush č. 51 a č.30 v kombinaci A-Highlighter č. 10.

Filmový festival již podruhé s Armani Beauty:

Máte zaručený tip, jak se na takovou událost připravit?

RENATA: Důležité je si to hlavně užít – vybrat společenskou róbu, ve které se cítíte dobře, svěřit se do rukou make-up artistů a kadeřníků, kteří vytáhnou vaše přednosti a zamaskují nedostatky.

Čím vás Benátky ve spojení s Armani beauty nejvíce zaujaly? 

RENATA: Benátky samy o sobě jsou překrásné! Filmové hvězdy a špičková kosmetika, to vždy patřilo k sobě. Vždy je tu o mě postaráno jako o princeznu. Jsem vděčná, že můžu něco takového zažívat.

Jste již na filmovém festivalu spolu s Armani podruhé. Je něco, co vás překvapilo, nebo je zkrátka jiné?

VIVIEN: Myslím, že většina lidí pocítila změny v rámci covid období, a o to více si takové akce opět užívám a jsem za ně vděčná. Ve městě bylo určitě o dost méně lidí, než je obvyklé, ale neztratilo to své kouzlo. Kreativní duch i energie filmového světa byla cítit všude. 

K dokonalému make-upu nesmí chybět také dokonalá vůně, jaká vás na dnešní událost doprovází?

VIVIEN: Nedám dopustit na Sí Giorgio Armani, velmi luxusní a elegantní vůni. Líbí se mi, že je lehce „spicy“ a zároveň sladká. Sofistikovaná vůně, pro ženy, které se nebojí žít svůj život naplno! Ovšem na večer jsem podpořila svůj glam look Giorgio Armani Privé Pivoine Suzhou.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu