New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Dosáhněte uvolnění těla a mysli s pomocí luxusní pečující řady Sakura

Řada The Ritual of Sakura byla vytvořena pro oslavení každého momentu a nalezení krásy, která v něm spočívá. Všechny produkty řady Sakura obsahují jemnou vůni třešňového květu a rýžového mléka s vyživujícími vlastnostmi a společně přinášejí pocit nového začátku do vaší mysli, těla a duše.
komerční článek
——
20. května 2021

Foto: archiv značky

The Ritual of Sakura je inspirován japonskou tradicí Hanami. Každé jaro se přátelé a rodina společně schází na piknik pod skvostnými rozkvetlými stromy japonské třešně známé jako sakura. Kvete pouze po dobu dvou týdnů, než vítr květy odvane ze stromů, je symbolem krásy a pomíjivosti života. Nádherně rozkvetlé květy připomínají, že každý okamžik je dar a měl by být oslavován. Tak se učíme náš život nechat plynout a oceníme každý kousek lásky, radosti a malého zázraku, i když nám občas vítr fouká do cesty. V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Extrakt z rýžového mléka zjemní pokožku, dodá jí pevnost a zdravý vzhled. Japonská třešeň symbolizuje znovuzrození přírody a čistoty.

Sakura má navíc dokonalou jemnou vůni, která je úžasně uvolňující. Něco, co nejen v tyto dny potěší každého z nás. Řada The Ritual of Sakura pečuje o celé tělo a vlasy, zklidňuje, dokonale zjemňuje a intenzivně provoní váš den. Nabízí totiž nejen produkty pro hýčkání vašeho těla, ale také mysli. Kouzelné vonné tyčinky, svíčky a mnoho dalšího. Udělejte si čas sami pro sebe, odevzdejte se uvolňující vůni a pečujte o své tělo a mysl s řadou The Ritual of Sakura.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu