New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Dopřejte si pleť jako hedvábí!

Viditelné stárnutí pleti, které je doprovázeno snižováním produkce kolagenu, je naprosto přirozeným procesem. Pokud si však přejeme naši pleť udržet co nejdéle mladistvou, jemnou a hedvábnou, můžeme toho dosáhnout pravidelným užíváním kolagenu. Jaký přípravek doporučujeme?
komerční článek
——
30. dubna 2021

Foto: archiv značky

Bílkovina kolagen, která se přirozeně nachází v lidském těle, je jedním z nejdůležitějších stavebních prvků kůže. Mladá pokožka může ve vrstvě dermis obsahovat až 80 % kolagenu, respektive kolagenových vláken, která zajišťují její pevnost. Zhruba od 25. roku života množství kolagenu klesá. Výsledkem je, že pokožka ztrácí svou pružnost, pevnost a odolnost. Jedná se o přirozený proces stárnutí, ke kterému také velmi „napomáhá“ stres či nezdravé opalování. Není však nutné zoufat, jelikož kolagen můžeme snadno zařadit do naší každodenní rutiny, jeho produkci opět zvýšit, a tím i zjemnit vrásky a nežádoucí linky.

The Solution™ od Oslo Skin Lab, prověřený 100% čistý kolagenový prášek

The Solution™ od Oslo Skin Lab je k dispozici po 28 denních dávkách, které lze smíchat s jakýmkoliv jídlem nebo pitím. Každý sáček The Solution™ obsahuje 2,5 g čistého kolagenu, což je optimální denní množství pro dosažení nejlepších účinků. Jsou jimi například pevnější a pružnější pokožka, méně viditelné vrásky, redukce celulitidy, výrazné zlepšení textury pokožky i prevence známek stárnutí pleti. Při dlouhodobém každodenním užívání účinky The Solution™ přetrvají a mohou se i nadále zlepšovat.

Ověřeno vybranými odborníky

Pleťová terapeutka May-Britt Morad z kliniky péče o pleť Oslo Hudpleieklinikk potvrzuje, že skenování prokázalo dobré výsledky u všech testovaných.

Skenovali jsme pleť řady osob různého věku s různou kvalitou pleti. První skenování proběhlo před užíváním The Solution™ a po osmi týdnech jsme pleť skenovali znovu. Říkali jsme si, jestli je reálné očekávat nějaké viditelné výsledky již po tak krátké době, ale když i jedna z testovaných, která vrásky skoro ani nemá, dosáhla zlepšení téměř 10 %, tak jsme získali hmatatelný důkaz. U některých testovaných žen ve zralém věku byla naměřena redukce hloubky vrásek o 50 %. May-Britt Morad podotýká, že i když skenování pleti dokládá výrazné zlepšení, není úplně snadné tuto změnu zaznamenat na vlastní kůži. Nefunguje to tak, že by člověk měl deset vrásek a po nějaké době jich bude jen šest. Těch deset vrásek se ale oslabí a zabrání se vzniku vrásek nových. Je to jako vidět růst své děti – člověk si nevšimne rozdílu, dokud neuvidí změnu za poslední měsíce na fotografiích.

Potvrzeno klinickými studiemi

Pozitivní výsledky kolagenu The Solution™ od Oslo Skin Lab jsou ověřeny nezávislými klinickými studiemi. Po osmi týdnech užívání kolagenu došlo k průměrnému snížení hloubky vrásek kolem očí o 20,1 % a výraznému zlepšení elasticity pokožky. Studie také ukázaly, že po šesti měsících užívání kolagenu došlo ke snížení stupně celulitidy a zpevnění pokožky. Odborné články, které blíže popisují jednotlivé studie, si můžete přečíst pod těmito odkazy:

1) Oral intake or specific bioactive collagen peptides reduces skin wrinkles and increases dermal matrix synthesis

2) Oral supplementation of specific collagen peptides has beneficial effects on human skin physiology: a double-blind, placebo-controlled study

3) Dietary Supplementation with Specific Collagen Peptides Has a Body Mass Index-Dependent Beneficial Effect on Cellulite Morphology

The Solution se prodává výhradně prostřednictvím www.osloskinlab.cz.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu