New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Dokonalá péče spojující to nejlepší z domácího ošetření a estetické medicíny

Najděte klíč k prodloužení mládí a krásy pomocí produktů dynamicky se rozvíjející společnosti Infokrása, která se zaměřuje na trh estetické medicíny a kosmetologie. Jestliže si potrpíte na certifikované produkty, které splňují nejvyšší standard kvality, už nemusíte hledat dál. Co víc, Infokrása navíc poskytuje konzultace, školení, organizuje kurzy, kongresy a také workshopy.
komerční článek
——
6. května 2021

Foto: archiv značky

Jaké procedury pro omlazení pleti patří momentálně mezi nejoblíbenější?

Momentálně mezi nejčastěji využívané procedury patří Redermalizace pleti, která poskytne hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci. Na trhu se také objevují kvalitní výplně pro pleť. Výplní pro pleť je celá řada, například inovativní Trigerové výplně od Hyamiry. Podle mě je určitě revolučním produktem Nithya kolagen. Američtí odborníci doporučují aplikovat kolagen na omlazení. Pro starší dámy je právě kolagen ideální, protože tělo už není schopno vytvářet vlastní kolagen. Další oblíbená procedura je mezoterapie, která pomůže omladit pleť a redukovat vrásky. Můžu doporučit značku INSTITUTE BCN, která má více než 100 forem mezoterapií.

Jaké jsou výsledky Redermalizace?

Redermalizace poskytne hloubkovou, a hlavně dlouhotrvající hydrataci, zbaví vás tmavých kruhů pod očima, pigmentace, léčí jizvy post-akné a zaměří se i na povrchové vrásky. Účinnými složkami Hyalulal přípravků pro redermalizaci jsou kyselina hyaluronová a jantarová. Díky této kombinaci je pleť hydratovaná a zbavená nedokonalostí. Proceduru doporučujeme podstupovat 3x za sebou s 10denním odstupem, díky čemuž bude pleť zregenerovaná na celý rok. XelaRederm navíc vyhrál ocenění nejlepšího produktu pro zlepšení kvality pleti na kongresu AMWC v Monaku a také ocenění za nejlepší omlazení pleti od GHS v kategorii zdravotní péče a farmacie pro rok 2019.

Jak se starat o pleť po ošetření na klinice?

Protože každý zákrok na klinice určitým způsobem poruší integritu pleti, můžete cítit určitý diskomfort. Pomohou zklidňující a protizánětlivé krémy jako Tausin od Praxis či ArniK nebo Heal od INSTITUTE BCN. Pokud pleť podstoupila například chemické peelingy, doporučujeme jemnou hydrataci kyselinou hyaluronovou ve spreji – Daily Deluxe od Hyalulal.

Skvělá je i inovativní pleťová maska Epi Nouvelle, která hydratuje, zklidňuje a zmírní záněty. Ve složení najdete jen vodu a celulózu, takže nehrozí žádné reakce ani alergie. Perfektní pro citlivou pokožku, ať už na domácí použití, třeba i po spálení sluníčkem, tak i na klinice.

Doporučíte, jak nakombinovat domácí ošetření s ošetřením na klinice?

V dnešní době jsou kosmetologické možnosti mnohem dostupnější než kdysi. Dříve bylo tabu injekční ošetření, nyní je to součást našeho života. To, co nám poskytne klinika, nám nikdy krém neposkytne. Proto doporučuji synergii – pečovat o pleť i na klinice, například za pomoci již zmiňované Redermalizace a mezoterapie v kombinaci s domácí péčí. Důležitá je i výživa pleti zevnitř. Určitě je dobré začít včas s péčí o pleť. Čím dříve, tím lépe. V budoucnu tak ušetříte za další procedury...

Jak lze pečovat o krásu zevnitř? 

Absolutní hit je nutrikosmetika francouzské značky D-LAB, která je ze 100 % přírodního složení a z velké části veganská. Zaměření značky D-LAB má široké spektrum, ať už si vyberete přípravek pro zářivou pleť, výživu a růst vlasů, hubnutí, detoxikaci, či imunitu, rozhodně neprohloupíte. Složení tabletek obsahuje až 20krát větší koncentraci složek než běžné doplňky stravy. Určitě podporujte pleť výživou zevnitř.

Jaké jsou aktuální trendy v domácí péči?

Překvapivě, svatá chemie – produkty musí být účinné, bezpečné a efektivní, což ne vždy dokáže biokosmetika. Přírodní neurotoxin argireline, obsažený v produktech značky Forget About Age, je příkladem. Nabízí make-up, který má nejen krycí účinky, ale především léčivé. Je tak ideální pro použití po injekčních procedurách. Nekonečným trendem jsou Proteoglykany od Praxis, další revoluční produkty pro omlazení a hydrataci v ampulkách. Momentálně je žádané, aby se vyrovnala správná funkce pleti – my ji léčíme, pomáháme jí fungovat tak, jak má. Takže chceme, aby produkty byly multifunkční. Už není například denní a noční krém, ale vše v jednom. Perfektně zprostředkováno produkty značky Instytutum a Aquafolia. Většina našich oblíbených krémů je navržena lékaři a biochemiky. Složky, které běžně najdete v medicíně, jsou pro takovou kosmetiku inspirací. 

Značky jako Christian Breton, která existuje 25 let, se teď zaměřují na individuální problémy, které řeší svými produkty. Jejich standardem býval jeden oční krém, teď jich mají několik, speciálně cílených na konkrétní problém. Jejich efektivitu navíc dokládají klinickými studiemi.

Kterým obličejovým partiím obvykle věnujeme méně pozornosti?  

Nevěnujeme se dostatečně očnímu okolí – teď můžeme navíc využít širokého spektra krémů vhodných na jemnou oblast dolního i horního víčka, které nabízí právě Christian Breton.

Určitě také rty. Scrub na rty je příkladem podceňovaného produktu. Ženy ve 40 letech nemají rty, jaké by mohly, protože se o ně dostatečně nestarají. Není to o jejich velikosti, ale aby nám nezmizely. Pomalu z nich totiž odchází krev, a tak její přívod musíme udržet – Lip XL od Bretona bude váš nejlepší přítel.

Na co ale nejvíce zapomínáme, je krk a dekolt. Tady je obzvlášť důležitá výživa a péče. Nejhorší je po jeho zanedbání řešení plastického chirurga, když už je pozdě. Takže je třeba tomu předcházet, nesmíme péči vynechávat.

Jaké jsou novinky v oblasti krásy pro rok 2021?

Novinkou ve světě kosmetiky je snaha o mikrobiální rovnováhu pleti. Značka Aquafolia ve svých produktech implementuje 3 inovativní technologie: rostlinné kmenové buňky, speciálně upravená probiotika a bioaktivní extrakty přírodního původu. Tyto 3 složky pracují na ochraně a posílení obranyschopnosti pleti před vnějšími vlivy. Sérum AquaIMUNITA bylo navíc oceněno prestižním Les Nouvelles Esthétiques jako Inovace ve světě kosmetiky. Dále Christian Breton je naší nejnadějnější novinkou. Produkty jsou zajímavé svým složením, atraktivním vzhledem a širokou škálou možností. Dále produkty pro intimní zdraví. Produkt Lysatine je absolutní must-have – předchází onemocněním a nepříjemným pocitům, které když už nastanou, všechny víme, jak špatně se jich zbavuje.

Top produkty Infokrasa.cz:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu