New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Armani beauty uvádí nový seriál, ve kterém prozradí ta nejstřeženější tajemství vizážistů

Kteří make-up artisti prozradí svá tajemství a které herečky jim při tom budou dělat společnost?
Lucie Švábenská
——
16. února 2022

Foto: archiv Armani Beauty

Ať už se líčíte pravidelně, či výjimečně, výrazně, či decentně nebo jste již téměř profík, či teprve začínáte, tipy od těch nejlepších z nejlepších se vždy hodí. Make-up artistů, kteří by mohli rozdávat svá moudra, je několik a Armani Beauty se rozhodlo, že pár z nich osloví, aby nějaká svá tajemství, tipy a triky prozradili i nám, obyčejným smrtelníkům. A oni souhlasili! Vznikla tak krásná pětidílná série, během které prezentuje pět mezinárodních make-up artistů svůj vztah založený na spolupráci a důvěře s talentovanou herečkou.

Kdo prozradí svá kouzla? 

Nick Barose & Antonia Gentry

Thajský vizážista Nick Barose v rámci této série spolupracuje s herečkou Antonií Gentry. Třiadvacetiletá herečka se díky hlavní roli v úspěšném seriálu z produkce Netflix „Ginny & Georgia“ (2021) stala hvězdou na vzestupu. Barose pro herečku vytváří „pop-up“ zářivé líčení rtů. „Když používáte líčení ke zvýraznění své osobnosti, více zazáříte,“ říká Barose.

 

Mélanie Inglessis & Adria Arjona

V této epizodě se odhaluje intuitivní vztah mezi make-up artistkou Mélanie Inglessisovou, Američankou francouzského původu, a Adriou Arjonou, herečkou a tváří Armani beauty. „Kvalitní líčení pro mě znamená, že klientka si je stále podobná,“ říká Inglessisová.

 

Nicoletta Pinna & Alice Pagani

Italská vizážistka Nicoletta Pinna a Alice Pagani, herečka a tvář Armani beauty, společně vytvářejí zářivé líčení, kde méně znamená více. Pinna zdůrazňuje, že „když se dotýkáte něčí tváře, zcela se stírá jakýkoli odstup. S Alicí jsme si vytvořily blízký vztah.“

 

Christophe Danchaud & Shirine Boutella

Francouzský vizážista Christophe Danchaud tvoří dvojici s herečkou Shirine Boutellou, která si vydobyla úspěch svou rolí v seriálu Lupin od Netflixu. Ten v roce 2021 patřil mezi 10 nejsledovanějších pořadů této streamovací služby. Boutella v této epizodě poznamenává, že Danchaudovo líčení „odhaluje její skutečné já“.

 

Mary Greenwell & Cate Blanchett

Samozřejmě nesmí chybět britská vizážistka Mary Greenwell a oscarová herečka a globální ambasadorka Armani beauty Cate Blanchett. Ty v rámci epizody zároveň vzpomínají na svou dlouholetou spolupráci a přátelství. „Na vaší práci je skvělé to, že se snažíte na člověku zvýraznit něco, co je jeho přirozenou součástí,“ říká Blanchettová Greenwellové.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu