New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

6 řasenek, díky kterým budete mít oči jako panenka

Pro perfektní look nepotřebujete speciální beauty skills a plnou kosmetickou taštičku, stačí bezchybný základ a pár elementárních produktů, mezi něž rozhodně patří výkonná řasenka. Našli jste již tu pravou? Jestli ne, možná bude mezi těmito šesti!
Lucie Švábenská
——
6. dubna 2022

Foto: archiv značky

Ať už se líčíte výrazně, nebo decentně, řasy jsou vždy na pořadu dne. Jde o část vaší tváře, které je dobré dát určitou péči a následně vám to hezky oplatí. Začněte u správného odlíčení (žádné drsné tahy), péče (sérum nikdy neuškodí) a poté se přesuňte k řasence, kterou používají i ti, kteří beauty světu moc nedají. Jak ale najít tu správnou? Někdy je vybírání v aktuální nabídce těžké, takže když už najdeme svého favorita, často u něj zůstáváme. Čas od času se ale vyplatí výběr obměnit, třeba narazíte díky inovacím na ještě lepší kus. My jsme dali dohromady hned 6 našich oblíbenců. 

Pozor ale, ačkoliv je výběr správného produktu velmi důležitý, není to vše. Pomoci si k dlouhým hustým krásně černým natočeným řasám můžete i dalšími triky, které jsme vám sepsali v nedávném článku. Když je zkombinujete s kouskem z našeho výběru, výsledek vás nezklame. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu