New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Koho sledovat na Instagramu, když vás baví interiérový design?

Plánujete rekonstrukci domu, chcete se naučit dekorační tipy a triky, nebo si jenom rádi prohlížíte esteticky dokonalé profily pro inspiraci? Máme pro vás pět instagramových účtů, které byste měli sledovat, pokud máte rádi interiérový design.
Tereza Gladišová
——
23. února 2022

Foto: archiv Instagramu @boysplaynice

alainakaz

Alaina Kaczmarski, spoluzakladatelka americké mediální skupiny The Everygirl Media, je obrovskou nadšenkyní do interiérového designu. Na svém profilu sdílí rodinné momentky, ukazuje vytříbený vkus a provází rekonstrukcí svého překrásného domu na předměstí Chicaga.

em_henderson

Emily Henderson začala psát před deseti lety blog. Dnes má za sebou vítězství v televizní designové soutěži, vydala bestseller a založila vlastní designové studio. Pro skoro milion sledujících pravidelně přidává nejrůznější tipy od DIY projektů přes výběr tapety po přehled nejnovějších trendů.

boysplaynice

Vyhlášené české fotografické studio Boys Play Nice působí už od roku 2008 a zaměřuje se na fotografii architektury, interiérů a designu. Talent a zkušenosti Jakuba Skokana a Martina Tůmy dávají vzniknout působivým fotografiím, které dokonale prezentují architektonický objekt.

archdigest

Ikonický časopis Architectural Digest je must follow pro každého, jehož srdce bije pro interiérový design. Můžete se kochat přehlídkou těch nejzajímavějších projektů převážně ze Severní Ameriky. A pokud vás zajímá, jak bydlí světové celebrity, tento účet se rychle stane vaším oblíbencem.

melissa_penfold

Melissa Penfold patří mezi nejrespektovanější novináře australské lifestylové scény. Melissin Instagram je pečlivým výběrem snových, sluncem zalitých domovů, který doplňují bystré postřehy a zamyšlení nad současnými trendy.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu