New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Here comes the sun! Červnové číslo Harper’s Bazaar je právě v prodeji

6 důvodů, proč se těšit na červnové vydání
Redakce Harper’s Bazaar
——
19. května 2022

Patrickův kousek ráje

Představte si princeznu Dianu. Zářivý úsměv, diadém posazený na krátkých blond vlasech a šňůra perel na krku. Vidíte ji před sebou? Jestli je vaše představa černobílá a princezna má kromě toho také bílé šaty a paže opřené o nohy, tak si možná právě v hlavě nevybavujete samotnou princeznu, ale ikonickou fotografii. Nevyfotil ji nikdo jiný než Patrick Demarchelier (1943-2022). Dvorní fotograf a kamarád Diany.

Dress not to impress

V historii existuje několik subkultur či osobností, které naprosto změnily zavedený módní diktát jen díky tomu, že se mu odmítly přizpůsobit. Může se něco takového stát i v současné době?

Láska s mužem se závazky

Od jistého věku je varianta, že začneme chodit s mužem, který má jedno i více dětí z předchozího vztahu, více než pravděpodobná. Jak funguje láska, když v ní není jen ona a on?

Atwood & Goodall

O naléhavém boji za klimatickou spravedlnost, jaké bylo a je být průkopnicí feminismu, a o tom, kde hledat naději ve skličujících časech, spolu hovoří spisovatelka Margaret Atwood a vědkyně Jane Goodall

Tichá (ústní) dohoda

Od jistého věku je varianta, že začneme chodit s mužem, který má jedno i více dětí z předchozího vztahu, více než pravděpodobná. Jak funguje láska, když v ní není jen ona a on?

Jdete?

Nepřipadá-li vám chůze jako dostatečně dynamická aktivita, která se ani netváří, že by mohla být zásadně prospěšná pro tělesnou kondici, pak jste tuto disciplínu ještě zdaleka neobjevili.

Předplaťte si Harper’s Bazaar na celý rok!

Aktuálně od 19. 5. 2022 k ročnímu předplatnému za 1 129 Kč získáte jako dárek vlasovou řadu podporující růst vlasů Maria Nila Head & Hair Heal v hodnotě 2 357 Kč.

Předplatné

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu